Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na wynajem Jankowice - Oferty wynajmu domów na Śląsku

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolny od zaraz, ul. Narutowicza

Czechowice-Dziedzice(Jankowice + 12 km)

20 000 zł570 m² 35,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:951 m²

Do wynajmu w pełni funkcjonujący obiekt inwestycyjny wolnostojący, trzykondygnacyjny budynek z podpiwniczeniem, w całości dostosowany pod kwatery pracownicze oraz najem krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Marózek

Marózek(Jankowice + 24 km)

600 zł70 m² 8,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Telefon kontaktowy   Cena wynosi 600zł ZA DOBĘ (poza weekendami okazjonalnymi). Pobieramy kaucję za domek.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Poznań

Kopanina,Poznań(Jankowice + 21 km)

10 000 zł230 m² 43,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Polecam budynek biurowy ( dom wolnostojący) o pow. 230m2 piętrowy na parterze- 4 pokoje + kuchnia i łazienka I ptr- 4 pokoje+ łazienka, c.o. gaz, sieć internetowa cyfrowa, klimatyzacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany, ul. Rubinowa

Baranowo(Jankowice + 12 km)

4 700 zł175 m² 26,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Polecam skrajny szeregowiec, położony w Baranowie przy ul. Rubinowej. Dom zadbany, po gruntownym odświeżeniu, o funkcjonalnym rozkładzie. Na parterze znajduje się niezależna kuchnia, obszerny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław(Jankowice + 17 km)

8 500 zł150 m² 56,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Luksusowy dom na wynajem - unikatowa oferta, dostępna tylko dla wybranych!przedstawiam Państwu rzadko spotykaną okazję wynajmu nowoczesnego, eleganckiego domu na jednym z najbardziej pożądanych,.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł250 m² 17,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:752 m²

Dom z podwórkiem na wynajem! > Radom > 250 m2 - powierzchnia całkowita, > 190 m2 - powierzchnia użytkowa, > dom wolnostojący, garaż, kominek, ogród, lokalizacja: jeśli zależy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Zagórze

Zagórze(Jankowice + 8 km)

8 000 zł486 m² 16,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 726 m²

Do wynajęcia rezydencja w Zagórzu gmina Chrzanów o powierzchni 486 m2 usytuowana na ciekawej działce blisko lasu. Idealna dla wymagającej rodziny potrzebującej niezależnych przestrzeni. Najem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany, ul. Podolska

Muchobór Wielki,Wrocław(Jankowice + 17 km)

6 500 zł143 m² 45,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Dom W zabudowie szeregowej Z tarasem muchobór wielki! idealny dla rodziny lub firmy. Dostępny od maja 2026! Marzysz o przestronnym, komfortowym domu, który jest gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Willa umeblowana, ul. Polna

Jankowice,wielkopolskie

13 900 zł300 m² 46,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Kontakt: szanowni Państwo, dzisiaj zapraszam Państwa serdecznie do podpoznańskich Jankowic, gdzie w opcji najmu mam przyjemność przedstawić unikatową rezydencję. To wyjątkowe miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa umeblowana, ul. Polna

Jankowice,wielkopolskie

14 900 zł300 m² 49,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jankowice,śląskie

3 500 zł138 m² 25,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:690 m²

Oferujemy na wynajem wolnostojący jednorodzinny dom o powierzchni użytkowej ok 138 m2 usytuowany na działce o pow. 690m2 wzniesiony w Jankowicach Rybnickich, gmina Świerklany. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kasprowicza

Żabikowo,Luboń(Jankowice + 21 km)

8 900 zł196 m² 45,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:706 m²

Polecamy Państwa uwadze, do wynajęcia komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni prawie 200 m w spokojnej i prestiżowej okolicy domów jednorodzinnych, z szybkim dojazdem.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij